"Козацькі забави" 2019

Друк

zabavy2019Уже традиційно у Благовіщенському професійному ліцеї проводяться «Козацькі забави». Свято приурочене до Дня захисника України, який відзначають у день Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва. Тож 10 жовтня в спортивномузалі ліцею зібралися учні та педпрацівники нашого закладу. Ведуча свята Кресан Тетяна, наголосила, що мета заходу – пропаганда здорового способу життя серед молоді на прикладі добрих  козацьких традицій. Також з вітальним словом та регламентом змагань виступив викладач захисту вітчизни Бурлака Юрій Петрович. Організатором конкурсів на святі став викладач фізичної культури Броварчук Денис Анатолійович. На заході брали участь команди: «Запорожці» 79група, «Козаки» 78 група, «Славні козаки» 64-80 групи, «Нащадки козаків» 70-74 групи, «Нащадки козаків» 69 група та «Сміливі» 82 група. Суддями змагань виступили: Черноводський М.С., Юрченко Н.М., Броварчук А.Г.

Команди змагались у конкурсах: «Естафета», «Переправа», «Піднімання гирі», «Згинання розгинання рук в упорі лежачи», «Інтелектуальний конкурс», «Перетягування канату» та «Армреслінг». Змагання проходили в напруженій боротьбі, а в перервах міх конкурсами атмосферу свята доповнювали пісні Савчук Юлії та запальний танець дівчат з танцювального гуртка. Переможцями змагань стала команда «Сміливі» 82 групи, 2 місце зайняла команда «Нащадки козаків» 69 група, 3 місце посіли «Запорожці» 79 група.

«Козацькі забави» викликали шалену хвилю позитивних емоцій в учасників змагань та глядачів. Такі заходи не тільки розвивають і розважають учнів, а й справді виховують їх патріотами, свідомими своєї історичної спадщини, нащадками славних козаків.

 11023456789

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Січень 2021
15
П'ятниця
18:40
BuaXua Calendar