aktualno

1Наказ № 123 від 07.11.2022р. " Про переведення освітньго процесу в ліцеї у змішаний формат."

Безымянный 1

Задля попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому,

пропонуємо переглянути лекцію«Вся правда про наркотики», яку читає діючий військовий ЗСУ Валерій Маркус.

tutylka2

facebook

zayva

Благовіщенський професійний ліцей займається підготовкою спеціалістів з сучасних робітничих професій. З допомогою кваліфікованих педагогів та майстрів ви можете здобути робітничу професію на власний вибір та за власними потребами. Незалежна Україна на даному етапі розвитку потребує кваліфікованих спеціалістів, і тому професійно-технічна освіта набуває домінуючого значення на ринку праці. Завітайте на наш сайт і детальніше ознайомтеся з особливостями та специфікою нашої роботи.

Вас вітає ДНЗ "Благовіщенський професійний ліцей"

YouTube

novunu

Бесіда з представником із військкомату.

Друк

1 1 грудня 2022 року відбулася зустріч з представником військкомату Шелестюком  В.О. , на якій розповідалось про престижність навчання у військових ВНЗ серед молоді. Під час бесіди обговорювалось питання про вступ молоді до військових навчальних закладів, обрання військової спеціальності, порядок вступу та підготовки морально-ділових  якостей вступників. Учні з цікавістю прослухали ,  а деякі з них виявили бажання по закінченні навчання в ліцеї продовжити його в військових закладах України.

Тематична виставка приурочена до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні .

Друк

2   Бібліотекарем ліцею було організовано тематичну виставку, приурочену  до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу. Мета - ознайомити учнів з літературою , яка розповідає про події Голодомору в Україні, знайомить з фактами та свідченнями тих, хто пережив Голодомор 1932-1933 років. Документальні матеріали поглибили знання ліцеїстів про роки голоду в Україні і його наслідки.

Теоретичний семінар з теми «Мотивація до навчання в воєнний час».

Друк

4   23 листопада 2022р. методистом Собчук К.І. проведено теоретичний семінар з теми «Мотивація до навчання в воєнний час».  Саме зараз перед педагогічними працівниками  постає задача: не втратити зв‘язок із своїми учнями; створити сприятливі умови для того, щоб учні  не втрачали мотивацію до навчання взагалі. На семінарі педагоги ознайомилися з  різними шляхами мотивації навчальної діяльності, а саме: прийоми розвитку пізнавальних мотивів, комбінування різних активностей, зворотній зв’язок та створення сприятливих умов до навчання. Важливо пам’ятати про необхідність і важливість формування   професійної , кваліфікованої та свідомої спільноти. Адже освіта сьогодні – це запорука успішного завтра для України!

Тиждень з професії: «Штукатур; лицювальник - плиточник».

Друк

7З 21.11.- 25.11.2022 р. відбувся тиждень з професії: «Штукатур; лицювальник - плиточник». Викладач професійно-теоретичної підготовки  Дацюк О.В. та майстри професійно-практичної підготовки:  Білоус В.Ф.; Ковальчук В.О.; Пісецька М.В.; Черноводський С.М. продуктивно попрацювали з наповнення тижня цікавими матеріалами, конкурсами, майстер-класами, довідковою інформацією та доклали всіх зусиль , щоб провести його у складний для країни час. Цей тиждень дав змогу популяризувати професію «Штукатур; лицювальник-плиточник», підвищити компетентності учнів будівельного профілю,  донести до кожного учасника навчального процесу важливість професії, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, удосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість і отримати безліч позитивних емоцій.

Засідання Клубу творчого педагога «Молодь орієнтується на майбутнє» .

Друк

1 Відповідно до плану проведення обласних  методичних заходів з педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2022 році 17 листопада відбулося засідання Клубу творчого педагога «Молодь орієнтується на майбутнє» з теми «Цифрові можливості та інструменти забезпечення якісної професійної освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання». В зазначеному заході брала участь викладач професійно-теоретичної підготовки Дацюк О.В., яка поділилася своїми напрацюваннями в Googl застосунках в умовах дистанційного та змішаного навчання. Набутий досвід буде поширений серед колег.

Випускники 78 групи!

Друк

1 Дипломи кваліфікованого робітника та свідоцтва про повну загальну середню освіту отримали здобувачі освіти групи 78 з професії: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів (кагорія "С");  машиніст крана автомобільного " Вітаємо з успішним закінченням навчання!

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Грудень 2022
6
Вівторок
03:36
BuaXua Calendar