aktualno

1Наказ № 123 від 07.11.2022р. " Про переведення освітньго процесу в ліцеї у змішаний формат."

Безымянный 1

Задля попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому,

пропонуємо переглянути лекцію«Вся правда про наркотики», яку читає діючий військовий ЗСУ Валерій Маркус.

tutylka2

facebook

zayva

Благовіщенський професійний ліцей займається підготовкою спеціалістів з сучасних робітничих професій. З допомогою кваліфікованих педагогів та майстрів ви можете здобути робітничу професію на власний вибір та за власними потребами. Незалежна Україна на даному етапі розвитку потребує кваліфікованих спеціалістів, і тому професійно-технічна освіта набуває домінуючого значення на ринку праці. Завітайте на наш сайт і детальніше ознайомтеся з особливостями та специфікою нашої роботи.

Вас вітає ДНЗ "Благовіщенський професійний ліцей"

YouTube

novunu

Зустріч здобувачів освіти із представником центру комплектування та соціальної підтримки .

Друк

1  21.10.2023 року в ліцеї відбулася зустріч здобувачів освіти із представником центру комплектування та соціальної підтримки Голованівського району Шелестюком В.О., який розповів про особливості служби військових. Ознайомив із переліком навчальних закладів, куди можна вступати випускникам ліцею на військові спеціальності. Уточнив про соціальну захищеність військових, назвав переваги обраної професії, говорив про особливості служби за контрактом. Майбутні випускники задавали гостям запитання щодо сучасних напрямів навчання. У них ще є час подумати і вибрати професію, бо справжній військовий – це людина, яка має честь. Це те, що змушує її виконувати обов’язки, зразково поводитися і гордо нести звання захисника своєї країни!

Лекція на тему: "Як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми"

Друк

4  20.03.2023 році учасник ГО "Чистий аркуш", Валентин Боровиков, провів лекцію на тему: "Як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми". Здобувачі освіти дізнались про масштаби які має проблема торгівлі людьми в Україні та світі, шляхи вербування людей в умовах воєнного часу. Як не потрапити до рук злочинців під час працевлаштування. Вияснили як убезпечити наших громадян від незаконної експлуатації та як їй протидіяти.

Відкриття "Класу безпеки"

Друк

1  20.03.2023 року відбулось відкриття «Класу безпеки».  Проєкт спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги. Директор, С.В.Плутар, провів бесіду з учнями з питань пожежної та мінної безпеки. На відкриття класу завітав працівник ДСНС м. Благовіщенського та поділився навиками своєї роботи. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід  діяти в екстремальних умовах.

Буржуйки для опалення військовослужбовців на передовій.

Друк

1  В єдності сила! Протягом періоду війни кожен з нас, намагається тримати волонтерську ланку. Рука за руку, серцем та подумки, все для ПЕРЕМОГИ. Буржуйки для опалення військовослужбовців на передовій виготовили учні 97 разом майстрами виробничого навчання. Дякуємо всім небайдужим: жителям громади, місцевій владі, благодійній акції, волонтерам та кожному хто не споглядав на все з байдужістю... Дякуємо... Це щоденна робота. 

Віртуальна книжкова виставка "Власна дорога до щастя"

Друк

Безымянный У 2012 році ООН своєю резолюцією проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя. Бібліотекарем Благовіщенського професійного ліцею Н.А.Загальською представлена віртуальна книжкова виставка. В багатьох .культурах світу шлях до щастя складається з різних умов і правил. І лише повернення до джерел , яке відбувається у книжках цього огляду зможе допомогти кожному знайти власну дорогу до щастя.

Допомога від волонтерів.

Друк

8  17.03.2023 року до нас завітали волонтери від Благодійної організації "Ангел життя" та Благодійного фонду міжнародної допомоги "Перун" з подарунками. Ліцей отримав бензинову електростанцію HERON 11kW та електрообігрівачі, а учні - солодкі смаколики та соки. Тепер, в разі відключення світла, ліцей зможе працювати в звичному режимі, а учні насолоджуються солодкими подарунками. Хочемо подякувати нашим гостям - волонтерам за надану допомогу та сподіваємося на подальшу співпрацю. Окремо дякуємо волонтерам Благовіщенської громади в особі Білоус Анни Миколаївни. Разом - до ПЕРЕМОГИ. Слава Україні!!!

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Березень 2023
23
Четверг
07:38
BuaXua Calendar