aktualno

ogolochenya 140322

pdf.jpg

Наказ № 34 від 11.03.2022р.

Про відновлення освітнього процесу в ліцеї

tutylka2

facebook

zayva

Благовіщенський професійний ліцей займається підготовкою спеціалістів з сучасних робітничих професій. З допомогою кваліфікованих педагогів та майстрів ви можете здобути робітничу професію на власний вибір та за власними потребами. Незалежна Україна на даному етапі розвитку потребує кваліфікованих спеціалістів, і тому професійно-технічна освіта набуває домінуючого значення на ринку праці. Завітайте на наш сайт і детальніше ознайомтеся з особливостями та специфікою нашої роботи.

Вас вітає ДНЗ "Благовіщенський професійний ліцей"

YouTube

novunu

Гра "Джура"

Друк

bayraktarЗ 08 по 28 червня  учні ліцею брали участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Джура». Заходи відбувалися дистанційно. Учасники гри брали участь  онлайн  в інтелектуальній грі-вікторині «Відун», змаганнях з надання першої долікарської допомоги «Рятівник», віртуальній грі пластун «Онлайн – Квест – СІТY», змаганнях «Фізична підготовка» (підтягування) та конкурсі «Патріотичної пісні» у мережі Fecebook (відеоролик). Гра проводилася з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді на основі козацьких традицій. 

 

Державна кваліфікаційна атестація 92 група

Друк

120 - 23 червня 2022 р. відбулась поетапна та державна кваліфікаційна атестація у групі 92 з професії "Електрогазозварник" 2-3 розрядів. Атестація пройшла на належному організаційному  рівні під керівництвом майстра в/н Паліводи Л.Я. та викладача професійної підготовки Бурлаки Ю.П. Здобувачі освіти показали свої знання, навички, вміння на достатньому рівні. Атестаційною комісією було вирішено усім учням присвоїти 3 розряд електрогазозварника. Надалі випускників чекає відбудова нашої держави, бо дана професія затребувана в будь-який час. Віримо в перемогу!

Турнір з міні-футболу

Друк

mini-fytbol11 червня 2022р. на місцевому стадіоні проходив турнір з міні-футболу в підтримку ЗСУ "Переможемо заради України" Турнір проходив в  два етапи: перший, в місті Благовіщенське серед місцевих команд, де дві команди виходили до фіналу, а саме наш "Ліцей" і команда "Ветеран". В селі Великі Трояни вийшли до фіналу дві кращі команди серед сільських колективів. 18 червня відбувся фінал в селі Великі Трояни. Фінал вийшов видовищним, три команди набрали рівну кількість очок:

"Ліцей" м. Благовіщенське - 6 очок;

"Ветеран" м. Благовіщенське  - 6 очок;

 

Поетапна кваліфікаційна атестація 80 група

Друк

120 - 21 червня 2022р. відбулась поетапна кваліфікаційна атестація у групі 80 з професії "Кухар " ІV розряду.  Комплексні тестові  завдання учні виконували під керівництвом викладача професійної підготовки Ровінської Л.А.  Пробну кваліфікаційну роботу  - майстра в/н Черноводської А.Д. Учні  продемонстрували свої удосконалені та закріплені  знання, вміння, навички на високому та достатньому рівні.  Це стало ще одним етапом їх професійного зростання.

День Європи в Україні

Друк

plytar 1З нагоди відзначення Дня Європи в Україні, в онлайн-форматі відбулася ЄвроАсамблея. Учениця 85 групи з професії "Кухар-кондитер" прийняла участь в зазаначеному заході та отримала Диплом за активну участь. Адже сьогодні, як ніколи, важливо залучати молодь до європейських цінностей. Молоде покоління готується зробити свій внесок у розвиток нашої держави, щоб піднеси її до рівня найрозвиненіших країн Європи. Україна - європейська держава!

Поетапна кваліфікаційна атестація 79 група

Друк

poetapna 79 216 - 17 червня 2022 р. відбулась поетапна кваліфікаційна атестації у групі 79 з професії "Лицювальник-плиточник" ІІІ розряду. Пробна кваліфікаційну робота проводилась під керівництвом майстра в/н Білоуса В.Ф. ,виконання комплексних тестових завдань- викладача спецпредметів будівельного профілю Дацюк О.В. Учні показали свої знання, вміння та навички на високому та достатньому рівні. Дана професія дуже затребувана у наш час, будемо відбудовувати державу.

 

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Серпень 2022
13
Субота
12:12
BuaXua Calendar