robota z batkami     robota z pedkolektuvom

robota z ychnami

 

pdfПлан роботи практичного психолога на 2022-2023 н.р.

 

Робота психологічної служби ліцею

  в онлайн режимі!!! 

 

     У зв'язку з новими умовами здійснення освітньої діяльності (дистанційне навчання) психологічний супровід учасників освітнього процесу також переходить в новий режим. На час дистанційного навчання в нашому ліцеї  організована робота психологічної служби з використанням дистанційних технологій (телефонне консультування, через електронну пошту, WhatsApp, Viber). 

Психологічні консультації буде проводити психолог ліцею - Веровенко Юлія Вікторівна.

Також для учнів і їх законних представників буде проводитися розсилка актуального матеріалу (пам'яток, вправ, статей, посилання і т.д.), з метою психологічного супроводу даного процесу і забезпечення психологічного комфорту його учасникам.

Інструкція: для того, щоб отримати консультацію, Вам потрібно:

1. Зв'язатися з класним керівником або майстром в/н для узгодження онлайн-зустрічі з психологом, вказати контактний телефон, або електронну пошту для зворотного зв'язку;

  1.  По  електронній пошті  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  із зазначенням теми консультації (сформулюйте проблему що вас хвилює, вкажіть ваше прізвище, ім'я, по батькові, групу, переважно час консультації, для узгодження або онлайн-зустрічі або контактний телефон, або електронну пошту для зворотного зв'язку). Дочекайтеся зворотного зв'язку від психолога з повідомленням про час консультації.

    Примітка: консультації проводяться очно, в консультації поки може брати участь тільки один заявник (учень-заявник або учень + його батьки або офіційний представник).

 Час консультцій плануйте в робочі години психолога: понеділок-п'ятниця з 8 - до 16.00 год. Тривалість консультації 30 - 40 хв.

 P\S: Конфіденційність консультацій, як і при оффлайн форматі (при особистих зустрічах), зберігається. Можете бути впевнені, що ваші тривоги і сумніви не оприлюднять третім особам відповідно до етичного кодексу роботи психолога.

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Березень 2023
23
Четверг
08:16
BuaXua Calendar