aktualno

89covid

facebook

zayva

Благовіщенський професійний ліцей займається підготовкою спеціалістів з сучасних робітничих професій. З допомогою кваліфікованих педагогів та майстрів ви можете здобути робітничу професію на власний вибір та за власними потребами. Незалежна Україна на даному етапі розвитку потребує кваліфікованих спеціалістів, і тому професійно-технічна освіта набуває домінуючого значення на ринку праці. Завітайте на наш сайт і детальніше ознайомтеся з особливостями та специфікою нашої роботи.

Вас вітає ДНЗ "Благовіщенський професійний ліцей"

YouTube

novunu

Поетапна атестація групи №83

Друк

poetapna8322 жовтня 2021 року на базі Благовіщенського професійного ліцею відбулась поетапна атестація учнів групи № 83 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Професійно-практичну частину захисту провели майстри виробничого навчання – Цикалюк Михайло Васильович та майстер-асистент - Делян Іван Якович . Учні виконували завдання з третього розряду. 

"Козацькі забави"

Друк

zabavu2021Традиційно у Благовіщенському професійному ліцеїдо Дня захисника України, який відзначають у день Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва,проводяться «Козацькі забави». Отож 13 жовтня в спортивномузалі ліцею зібралися учні та педпрацівники нашого закладу. Ведучий свята Смілянець сергій , наголосив, що метою заходу є – пропаганда здорового способу життя серед молоді на прикладі добрих  козацьких традицій. З вітальним словом та регламентом змагань виступив викладач захисту вітчизни Бурлака Юрій Петрович. Організатором конкурсів на святі став викладач фізичної культури Броварчук Денис Анатолійович.

Методичне консультування "Конструктор уроків"

Друк

metodvseosvita

11 жовтня методист ліцею – Собчук К.І., провела методичне консультування на тему: "Конструктор уроків" та "Конструктор уроків" на платформі "Всеосвіта". В рамках заняття розповіла про переваги використання Конструктору уроків на платформі "Всеосвіта" для педагогічних працівників, а також для учнів. Для всіх присутніх на занятті були продемонстровані приклади конструювання тестових завдань та уроків.

"Конструктор уроків" на платформі "Всеосвіта"google.dok

«AGROEXPO 2021»

Друк

agroekspo2021

29 вересня 2021 року працівники Благовіщенського професійного ліцею стали учасниками міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO 2021». На виставці від закладу були представлені швейні вироби виготовлені учнями з професії «кравець». Також на виставці була представлена корзина з квітів виготовлена з овочів у техніці «карвінг» та вироби учнів гуртка «креативне рукоділля».

День працівників освіти 2021

Друк

denuchitel2021

В прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Тож 30 вересня у Благовіщенському професійному ліцеї відбулась святкова лінійка до Дня вчителя. Учні вітали викладачів та всіх педагогічних працівників зі святом та висловлювали щиру вдячність за педагогічну працю. Музичними та пісенними подарунками привітали педагогів такі учні, як: Владислава Вавилюк, Нештун Анна та Стародубовська Єлизавета. Також на заході учні хореографічного гуртка виконали для всіх присутніх свою композицію. Не обійшлось цього разу і без нагород. Заступник директора – Швець Олена Миколаївна нагородила за сумлінну працю працівників закладу пам’ятними грамотами.

«80 років пам’яті: забуттю не підлягає»

Друк

biblioteka2021До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру в бібліотеці Благовіщенського професійного ліцею для учнів закладу було проведено виховну годину «80 років пам’яті: забуттю не підлягає». Захід провела бібліотекар Загальська Н.А., яка розповіла учням про страшні події з вересня 1941 по кінець вересня 1943 року, а саме , розстріл більше ніж 100 тисяч цивільних громадян та військовополонених . Ключовою подією стали розстріли 29-30 вересня 1941 року – два дні, за які нацисти розстріляли близько 34 тисяч євреїв, жителів Києва. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих в страшній трагедії Бабиного Яру.

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Жовтень 2021
28
Четверг
10:09
BuaXua Calendar