aktualno

22ogolohena

Благовіщенський професійний ліцей займається підготовкою спеціалістів з сучасних робітничих професій. З допомогою кваліфікованих педагогів та майстрів ви можете здобути робітничу професію на власний вибір та за власними потребами. Незалежна Україна на даному етапі розвитку потребує кваліфікованих спеціалістів, і тому професійно-технічна освіта набуває домінуючого значення на ринку праці. Завітайте на наш сайт і детальніше ознайомтеся з особливостями та специфікою нашої роботи.

novunu

Ремонт кімнат гуртожитку Благовіщенського професійного ліцею

Друк

remont79

Учні групи №79 з професії «штукатур, лицювальник- плиточник» під час проведення занять виробничого навчання оволодівають уміннями та навичками, виконуючи корисну роботу. Під керівництвом майстра виробничого навчання Білоуса В.Ф., проводять ремонтні роботи в кімнатах гуртожитку ліцею.

Державна кваліфікаційна атестація 2020-2021н.р.(Січень -лютий)

Друк

dka2021

Цього тижня на засіданні педагогічної ради розглядались результати проведення державної кваліфікаційної атестації у групах №71 з професії « Кухар-кондитер» та №81 з професії «Кравець». ДКА   пройшла у відповідності з «Положенням про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах» та «Положенням про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту». Враховуючи , що терміни проведення ДКА у групі №71 припали на карантин,захист дипломних та творчих робіт проходив дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій за допомогою відеоконференц- звязку (Zoom).  

Проведення тижня з безпеки життєдіяльності «Здоров’я дорожче за золото»

Друк

ohorona2021З 25 січня по 29 січня 2021 р в державному навчальному закладі «Благовіщенський професійний ліцей» проходив Тиждень сприянню здорового способу життя « Здоров’я дорожче за золото» з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, дотримання здорового способу життя на основі формування відповідних життєвих навичок, дотримування принципів здорового харчування, формування дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров’я, навчання учнів методам самооцінки та самоконтролю його стану .

"Крути 1918"

Друк

krutuЗ нагоди річниці боїв під Крутами у Благовіщенському професійному ліцеї відбувся виховний захід, організований учнями групи № 84. Куратором заходу витупив викладач історії Богачук Олександр Олександрович. Вірші та розповіді учнів супроводжувалися демонстрацією презентації, відеофільмів, відеокліпів. Наскрізними у заході були ідеї відродження тисячолітньої державницької традиції, соборності, тяглості нескореного українського духу від часів Української революції до Революції Гідності та наших днів. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Тому всі присутні вшанували пам'ять борців за волю України хвилиною мовчання.

Звіт директора БПЛ за 2019-2020 роки

Друк

pdfЗвіт директора БПЛ за 2019-2020 роки

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Лютий 2021
24
Середа
20:15
BuaXua Calendar