Обласна акція «Мов фенікс, з попелу воскресло слово…»

Друк

kotlarevsky121 травня у читальному залі Районної бібліотеки для дорослих була проведена обласна акція «Мов фенікс, з попелу воскресло слово…». Дана акція присвячена до 250-ої річниці народження видатного українського письменника Івана Петровича Котляревського, засновника української літературної мови.

На захід до читального залу були запрошені учні Благовіщенського професійного ліцею, а саме учні груп 62, 69, 73 з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій категорії «С»; машиніст крана автомобільного.

Ведучою заходу була методист районного будинку культури Бурлака Олена Іванівна, яка провела з учнями цікаву літературну вікторину про життя та творчий шлях Івана Котляревського. Учні також мали відповідали на цікаві запитання, розв’язували кросворди та знайомилися з творчістю українського письменника.

Після закінчення заходу учні були запрошені на екскурсію до Районного історичного музею, яку дуже цікаво провела Чернега Марія Миколаївна, розповідаючи про історичні памятки 19 століття на території нашого району та демонструючи учням історичні експонати.

 1234

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Квітень 2021
12
Понеділок
16:33
BuaXua Calendar