Підготовка до нового навчального року

Друк

remont2019-1У 2018/19 навчальному році Благовіщенський професійний ліцей з професії «кухар-кондитер» розпочав навчання за дуальною системою освіти, яка в свою чергу включає поєднання процесу навчання та здобуття учнями професійних навичок на виробництві. Групі №75 під керівництвом Денисенко Ірини Анатолівни та Завадської Єлизавети Ігорівни випала нагода першими запроваджувати елементи дуальної освіти на практиці. Однак дуальна освіта вимагає створення відповідних умов для здобувачів освіти, тому адміністрація навчального закладу під керівництвом директора Плутара Сергія Васильовича, розпочала роботу над створенням сучасної майстерні для професії «кухар-кондитер». Зусиллями викладачів, майстрів та учнів нині тривають роботи по створенні нової майстерні з всіма відповідними умовами: персональними робочими місцями, витяжками, електроплитами, новими меблями та іншим обладнанням.

Паралельно з проведенням ремонтних робіт у майстерні, учні випускної групи № 63 з професії «штукатур, лицювальник-плиточник» під керівництвом майстра Білоуса Володимира Федоровича працюють над створенням оновленого кабінету психолога. Роботи лише розпочались, але майстри та учні наполегливо працюють над створенням кабінету у якому можна буде отримати кваліфіковану допомогу, пораду або навіть відпочити.

На даний момент зусиллями адміністрації та працівників Благовіщенського професійного ліцею у гуртожитку було оновлено кімнату для дітей пільгової категорії, а також оновлено кімнату самопідготовки для учнів гуртожитку. У оновленій кімнаті самопідготовки учні можуть проводити вільний час, спілкуватись, відпочивати, готувати домашнє завдання та інше.

Кропітка робота працівників та учнів ліцею спрямована на покращення умов навчання учнів не припиняється, тому дякуємо їм за їхню працю.

1234567

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Жовтень 2020
24
Субота
11:56
BuaXua Calendar