День знань 2019-2020

Друк

 

Щорічно учні нашого ліцею ДеньDenznan 2019 знань відзначали 1 вересня, але цього року це свято припало на вихідний – неділю, тому урочиста лінійка була перенесена на 2 вересня. Це аж ніяк не вплинуло на святковість та настрій наших учнів, а особливо першокурсників. Лінійка присвячена Дню знань розпочалась з державного Гімну України та внесення державного прапору. Ведучі заходу Назар Томашевський та Ірина Мокружицька привітали всіх присутніх зі святом та запросили на лінійку учнів груп перших курсів та їх наставників. На перший курс навчання Благовіщенського ліцею зараховано 5 груп: 3 групи учнів на базі 9 класів та 2 групи на базі 11 класів.

 

Далі з привітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Благовіщенського професійного ліцею Плутар Сергій Васильович, який привітав учнів та всіх працівників ліцею з початком нового навчального року, а також нагородив відзнаками кращих працівників за підсумками минулого року. Свої нагороди також отримали учні, яка проходили практику в дитячих оздоровчих таборах міста Одеса. Після чого до учнів та особливо батьків перших курсів звернувся з вітальним словом Делян Іван Якович.

Атмосферу свята доповнили пісні у виконання учениці першого курсу Савчук Юлії. Підсумками проведеної лінійки став довгоочікуваний перший дзвінок 2019-2020 навчального року, який дали кращі учні ліцею Хачідзе Альберт та Мандрійчук Марія. Хай щастить всім у новому навчальному році.

 123456

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Жовтень 2020
24
Субота
11:33
BuaXua Calendar