День фізичної культури та спорту

Друк

sport2019«У здоровому тілі – здоровий дух». Під таким девізом пройшов День фізкультури та спорту для учнів Благовіщенського ліцею. 12 вересня на міському стадіоні «Цукровик» відбулись спортивно-масові заходи приурочені до Дня фізкультури та спорту. В рамках заходу проводились змагання серед учнів, а саме: біг на 100 та 60 метрів; стрибки у довжину з місця; метання гранати; метання малого м’яча; підтягування на перекладині; згинання розгинання рук в упорі лежачи; міні-футбол. Відкрив спортивний захід директор БПЛ Плутар Сергій Васильович та побажав всім учасника успіху. З регламентом та правилами змагань детальніше ознайомив викладач фізкультури Броварчук Денис Анатолійович.

Всі учасники наполегливо змагались виборюючи призові місця, але завжди є переможці та переможені. 17 вересня на загальноліцейній лінійці відбулось підведення підсумків змагань та нагородження переможців у відповідних видах.

Біг на 100 метрів 1) Виздоага Денис 2) Старжицький Віталій 3) Филинюк Максим

Біг на 60 метрів   1) Брайко Алена 2) Бойко Діана 3) Ащенко Анна

Стрибки у довжину з місця 1) Старжицький Віталій 2) Бондар Віталій 3) Лихенко Олександр

Метання гранати 1) Гаврилюк Василь 2) Калінчук Олександр 3) Натолочний Едуард

Метання малого м’яча 1) Брайко Алена 2) Савчук Юлія 3) Дяченко Інна

Підтягування на перекладині 1) Ковальчук Максим 2) Заїка Сергій 3) Бондар Віталій

Згинання розгинання рук в упорі лежачи 1) Царькова Лілія 2) Савчук Юлія 3) Безродня Єлизавета

Першість з міні-фктболу 1) група 69, 2) гркпи 78-80, 3) група 73.

Атмосферу змагань також підтримали і викладачі ліцею 13 вересня о 12:00 на спортивному майданчику Дитячої спортивної школи відбулись змагання серед міні-футбольних команд ДЮСШ, НВК №2 та Благовіщенського професійного ліцею. Викладачі та учні ношого ліцею здобули почесне 3 місце, а викладач фізичної культури був нагороджений за номінацією «Кращий захисник».

   123456

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Жовтень 2020
24
Субота
12:09
BuaXua Calendar