Шляхами перемоги

Друк

peregonivka2019Відповідно до рішення Кіровоградської обласної ради від 21 вересня 2018 року № 543 «Про обласну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки», у с. Перегонівка Голованівського району 3 жовтня відбувся обласний патріотичний вишкіл «Шляхами перемоги». Учасниками заходу стали учні Благовіщенського професійного ліцею, Гайворонського професійного аграрного ліцею, Гайворонського політехнічного коледжу, ПТУ №38 м. Голованівськ, Піщанобрідськогопрофесійного аграрного ліцеюта ПТУ № 40 с. Торговиця. Для участі кожен навчальний заклад повинен виставити команду з 12 учнів. Для учасників заходу була підготовлена смуга перешкод, виставка військової техніки та іншого військового спорядження.

Розпочався захід з привітання та урочистої ходи з покладанням квітів до героїв України. З лекцією та презентацією книги «Жива книга» виступив викладач КЗ КОІППО ім. В. Сухомлинського – Митрофаненко Юрій.

Далі учасники відправились на виставку бойової техніки та показові виступи 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. Наступним етапом заходу стали змагання на сузі перешкод між командами від навчальних закладів. Учням нашого ліцею сподобалась участь у заході. Всі отримали незабутні враження та емоції.

1234

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Січень 2021
15
П'ятниця
16:45
BuaXua Calendar