Фестиваль з професії "Кухар"

Друк

festivalkuharПротягом тижня з 15 по 18 жовтня у Благовіщенському професійному ліцеї проходив фестиваль професії «Кухар». Розробили проект фестивалю викладач Ровінська Лариса Аркадіївна та майстер Чорноводська Анна Дмитрівна. Метою фестивалю стало підняття престижу ПТНЗ та профорієнтаційної роботи серед молоді. В основу реалізації фестивалю став комплекс навчально-виховних заходів поділених на етапи.

Перший етап фестивалю. Проведення тематичної лінійки «Кухарська справа – не ремесло, а мистецтво».

Другий етап фестивалю. Проведення кулінарного турніру серед учнів третього курсу з втіленням нових виробничих технологій «Смачний світ страв з пасти».

Третій етап фестивалю. Проведення виховного заходу. Посвята першокурсників у професію «Я у кухарі пішов, хай мене научать».

Четвертий етап фестивалю. Проведення ярмарки – продажу кулінарних та кондитерських виробів учнями четвертого курсу. А також проведення конкурсу овочевих композицій маж всіма групами кулінарного профілю.

Заключний етап фестивалю. Підбиття підсумків фестивалю професії.

Фестиваль виявився дуже цікавим та мотиваційним. Учні активно брали участь у всіх заходах, конкурсах та ярмарках. Особливо яскравою виявилась посвята учнів першого курсу у професію.

1245678

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Вересень 2021
18
Субота
22:32
BuaXua Calendar