Тренінг "Формула успіху"

Друк

treningdituВідповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 03.12.2019 року № 878-од з метою упровадження сучасних форм і методів профорієнтаційної роботи, популяризації робітничих професій в школах Благовіщенського району, викладачі та майстри професійного ліцею провели тренінг на тему «Формула успіху» розроблену робочою групою.

Проведення профорієнтаційної роботи у закладах загальної середньої освіти проводилось з учнями 8-11 класів. Тренінг був проведений у середніх школах Благовіщенського ( відповідальні: Богачук О.О., Продан Я.Б.), Новоселиці ( відповідальні: Білоконь М.Р., Середенко О.В.), Йосипівки ( відповідальні: Чорноводський С.М., Чорноводська А.Д.), Шамраєвого ( відповідальні: Ханаєва Я.М., Ровінська Л.А.), Грушки ( відповідальні: Драганець А.А., Білоконь М.Р., Середенко О.В.).

Метою проведення тренінгу стало формування загальної готовності старшокласників до професійного самовизначення, активізація проблеми вибору професії, підвищення рівня поінформованості учнів про світ професій, формування навичок користування формулою вибору професії «Хочу, можу, треба», популяризація робітничих професій.

Програма тренінгу включала в себе цікаві вправи та завдання, зокрема такі як: «Снігова куля», «Професії най-най…», Гра в лотерею», «Формула вибору професії» та інші.

Тренінг виявився цікавим та продуктивним. Учні охоче виконували завдання, відповідали на запитання, аналізували та висловлювали свої думки про світ професій. Адміністрація шкіл була задоволена роботою викладачів та майстрів Благовіщенського ліцею під час проведення тренінгу «Формула успіху».

 1234

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Вересень 2021
18
Субота
23:20
BuaXua Calendar