Першість з настільного тенісу

Друк

nasttenis20195 листопада відбулась першість ліцею з настільного тенісу. Першість ліцею з настільного тенісу провів викладач фізичної культури Броварчук Д.А. Серед юнаків першість здобули: 1 місце - Комар Руслан, 2 місце – Смаженко Максим, 3 місце – Яковенко Віталій. Серед дівчат призові місця зайняли: 1 місце – Глинська Єва, 2 місце – Лірник Ірина, 3 місце – Крисан Тетяна.

Переможці турніру були направлені на районні змагання, які відбулись у селі Великі Трояни 15 листопада. Відкрив районну першість з настільного тенісу голова сільської ради с. Великі Трояни – Хміль Володимир Борисович. У районних змаганнях брало участь 18 команд. У підсумку змагань команда Благовіщенського професійного ліцею зайняла третє місце. Серед учасників команди ліцею відповідні місця зайняли: Смаженко Максим 1 ракетка, Комар Руслан 2 ракетка, Глинська Єва 3 ракетка.