Тиждень з протидії булінгу «STOP булінг»

Друк

stopbulingСьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно одне одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як булінг (у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація). Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей. Виділяють головні компоненти булінгу: агресивна і негативна поведінка; здійснюється регулярно; відбувається у відносинах, учасники яких мають неоднакову владу; така поведінка є навмисною.В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!” з 21 по 25 вересня 2020 року у Державному навчальному закладі «Благовівщенський професійний ліцей» було проведено Тиждень з протидії булінгу «STOP булінг», під хештегом#РазомПротиБулінгу.

З метою розпізнавання ситуації булінгу в освітньому середовищі, практичним психологом було проведено просвітницьке заняття з учнями першого курсу на тему: «Протидія поширення булінгу серед учасників освітнього процесу».

Психологом ліцею та учнями першого курсу проведено просвітницьку лінійку на тему: «Що потрібно знати про антибулінговий закон».

Представники управління «Служба у справах дітей» Благовіщенської РДА, провели бесіду з учнями ліцею, де акцентували увагу на відмінностях у поняттях булінг та конфлікт.

Психологом ліцею проведено інформаційний тренінг з майстрами виробничого навчання на тему : «Реальність у смартфоні». Обговорювали поняття «кібербулінг».

Учні ліцею підготували виставку тематичних плакатів.

Інспектор ювенальної превенції Благовіщенського відділення поліції обговорила з учнями проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі та їх наслідки. Юнакам та дівчатам розповіла, як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. Також учням повідомила, яка відповідальність чекає на булерів.

Проведено тренінгове заняття з викладачами ліцею на тему: «У полоні віртуальності». Були розглянуті рекомендації, як не стати жертвою кібербулінгу.

Психологом ліцею був розроблений буклет «Привіт друже!». Учні могли ознайомитися з рекомендаціями щодо уникнення булінгу.

 101110111120222333444555666777888999

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Серпень 2022
13
Субота
12:19
BuaXua Calendar