Проведення тижня з безпеки життєдіяльності «Здоров’я дорожче за золото»

Друк

ohorona2021З 25 січня по 29 січня 2021 р в державному навчальному закладі «Благовіщенський професійний ліцей» проходив Тиждень сприянню здорового способу життя « Здоров’я дорожче за золото» з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, дотримання здорового способу життя на основі формування відповідних життєвих навичок, дотримування принципів здорового харчування, формування дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров’я, навчання учнів методам самооцінки та самоконтролю його стану .

Під час проведення тижня були використані різноманітні методи роботи.

Розпочався тиждень анкетуванням на визначеність обізнаності у питаннях формування здорового способу життя серед учнів ліцею та виступом агітбригади майбутніх кухарів під керівництвом викладача спец предметів Ровінської Л.А. для розширення знань молоді з харчової цінності овочів , а також незамінного компонента щоденного харчування, який сприятиме збереженню здоров’я. Майбутні кухарі закликали приділяти більшу увагу до здорового харчування учнів та вживати необхідну кількість овочів для оздоровлення організму підлітків. Цікаво пройшла зустріч – бесіда учнів з медичним працівником Глуховою Вірою Федорівною. Захід був змістовним, цікавим і зрозумілим щодо здорового способу життя, здорового раціону харчування у зимово – весняний період та уникнення вірусних захворінь з дотриманням вимог в період епідемії .

Дві учнівські команди «Ритм» і «Позитивні» приймали участь у проходження квесту: «Здоров’я дорожче за золото» і успішно справилися із завданнями складання пам’яток для молодших членів своєї сім’ї як сказати «НІ» тютюновій, алкогольній чи наркотичній провокації. В кабінеті математики команди рахували скільки можна заощадити коштів, якщо відмовитися від паління цигарок і що можна придбати за ці гроші. А в кабінеті спецтехнології проходили змагання на використання алфавіту з підбором на кожну літеру терміну, що стосується здорового способу життя і з великою цікавістю розгадували зашифровані слова – анаграми. Перемогу отримала команда «Ритм» набравши більшу кількість балів і вірно доповнила прислів’я про здоров’я .

12345678

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Грудень 2021
6
Понеділок
17:21
BuaXua Calendar