Державна кваліфікаційна атестація 2020-2021н.р.(Січень -лютий)

Друк

dka2021

Цього тижня на засіданні педагогічної ради розглядались результати проведення державної кваліфікаційної атестації у групах №71 з професії « Кухар-кондитер» та №81 з професії «Кравець». ДКА   пройшла у відповідності з «Положенням про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах» та «Положенням про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту». Враховуючи , що терміни проведення ДКА у групі №71 припали на карантин,захист дипломних та творчих робіт проходив дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій за допомогою відеоконференц- звязку (Zoom).  

1213

12 лютого 2021 р   пройшла кваліфікаційна пробна робота учнів 81 групи з професії « Кравець» четвертого розряду з метою допущення до державної кваліфікаційної атестації під керівництвом майстра виробничого навчання Горячківської Л.О.  Під час іспиту учні мали можливість продемонструвати свої теоретичні та практичні знання , уміння та навички з обраної професії, які вони здобули у ліцеї та закріпили під час проходження виробничої практики на підприємствах міста. Вихідний контроль   державної кваліфікаційної атестації з теоретичних знань учнів передбачає :державний кваліфікаційний екзамен або захист дипломної чи творчої роботи.

 З метою покращення матеріально-технічної бази ліцею. Методичною комісією з професії «Кравець» було обрано - виконання творчих робіт,а саме пошиття спецодягу для кухарів-кондитерів.

 Державні кваліфікаційні комісії врахували результати виконання кваліфікаційних пробних робіт , дипломних та творчих робіт     винесли рішення про присвоєння учням освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» з набутих професій відповідного розряду.

11023456789

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Грудень 2022
6
Вівторок
02:52
BuaXua Calendar