Виховний захід до Дня Перемоги "Діти війни"

Друк

dituviynu9 травня, День перемоги! Вцей день ми традиційно вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни з перемогою над нацизмом у Другій світовій війні. Виховний захід до Дня Перемоги "Діти війни" розроблено класним керівником Дацюк О.В. та проведений з учнями 74 групи, які здобувають професію : «Штукатур, лицювальник - плиточник». Був спланований та проведений таким чином, щоб учні на передодні переглянули відео – фільм «Діти перемоги», за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=Z6DEIps4E90&t=388s та краще усвідомити, що у цілого покоління, народженого з 1928 по 1945 рік, фашистські загарбники вкрали дитинство, що їх виховала війна. Це діти, які до війни були звичайними хлопчиками і дівчатками. Вчилися у школі, допомагали старшим, гралися іграшками. Їх імена знали лише рідні, знайомі, друзі. Прийшов час війни – вони показали, яким великим може стати маленьке дитяче серце, коли розгортається у ньому любов до Батьківщини та ненависть до ворогів. Діти на долю яких випало пережити: смерть рідних, знайомих, близьких, голод, холод, знущання, приниження, катування, бомбардування.

Діти були жертвами нелюдів: їх катували, вони ставали інвалідами на все життя.У кращому випадку дітей, що залишилися сиротами, чекав дитячий будинок. В гіршому – вони ставали в’язнями концтаборів. Тема «Діти війни» довгий час залишалася мало вивченою та дослідженою, тому вона по суті являється анти військовою темою, показує що війна стосується кожного. Статистики по втраті дітей під час другої світової війни немає тому, що дітей не рахували. Війна поставила перед кожною дитиною не дитяче завдання - вижити.

Під час проведення виховної години «Діти війни» були переглянуті презентації, відео «Пишемо історію війни» за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=XiQBH2qTl3A&t=290s. Учні вшанували пам’ять усіх загиблих у боях за Україну. Пам'ять потрібна не загиблим, пам'ять потрібна живим! Адже всі хто поклав своє життя за наше мирне життя надіялись, що їхні діти та внуки ніколи не будуть знати, що таке війна, але не так судилось як хотілось. На долю їх дітей випала Афганська війна, а на долю внуків та правнуків АТО. І сьогодні наші діти бояться вистрілів та вибухів, і сьогодні вони стають інвалідами та сиротами, і сьогодні є діти війни. Виховна година «діти війни» була присвячена боротьбі за мир, за щасливе дитинство, за посмішки дітей, за повні родини та здоров’я дітей.

 123456

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Березень 2023
23
Четверг
07:45
BuaXua Calendar