Виховна робота дистанційно

Друк

vuxovnadust1 28.04.2022р. відбулася дистанційно виховна година «Чорнобильська катастрофа» у групі 80 з професії «Кухар-кондитер» (класний керівник Безносюк В.І.). Мета заходу: згадати історію аварії на Чорнобильській атомній електростанції, поглибити знання учнів про неї, зберігати історичну пам’ять учнів.  

vuxovnadust2Виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як власні свої; виховувати почуття гордості за український народ; визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення; розвивати вміння учнів аналізувати та узагальнювати навчальну інформацію; сприяти формуванню патріотичних почуттів. Виховна година містить у собі епіграф, інформацію про Чорнобильську катастрофу, статистику, перегляд відеороликів документального спрямування про ліквідацію наслідків ЧАЕС. Ця інформація спрямована на ознайомлення учнів з причинами та наслідками Чорнобильської аварії. Крім відеоконференції в Zoom, учням, для зворотнього зв’язку, запропоновано в вебсервісі GooglClassroom виконати практичні завдання для кращого засвоєння і закріплення матеріалу.

 27.04.2022р. у групі 83 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»); машиніст крана автомобільного» (класний керівник Мокружицька І.В.) проведена дистанційно виховна година «Патріотизм сьогодні для України й кожного українця». Мета: формування ціннісних орієнтацій до держави та суспільства, розвиток почуття гордості за приналежність до української нації, формування рис сучасного патріота української держави. Захід проходив у вигляді бесіди: запитання викладача – відповіді учнів. «Що таке патріотизм?», «В чому проявляється патріотизм?», «Турбота за майбутнє України, яким має бути справжній патріот України?».Учні отримали завдання написати невеличку розповідь: «Чи є ви патріотом, аналізуючи визначені цінності?»

 21.04.2022р. у 85 групі «Кухар- кондитер» (класний керівник Ровінська Л.А.) проведена дистанційно година спілкування «Моя Україна- героїв країна». Мета: формування патріотичних почуттів, вшанування пам’яті воїнів, що загинули за незалежність України та тих, хто сьогодні захищає кордони та суверенітет нашої Батьківщини; розвивати прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом; виховувати любов та повагу до рідного краю та людей , які віддали життя за мирне небо. Під час виховного заходу йшлося про бойові подвиги наших Славних захисників та захисниць, про їх самовіддану боротьбу за незалежність України. Викладач розповіла учням про героїв, які віддали свої молоді життя за вільну і мирну Україну. Учні групи взяли активну участь в годині спілкування, а саме розмістили у Viber групі свої дописи про війну в Україні, зробили ілюстрацію «Наші захисники».

vuxovnadust2_2vuxovnadust2_3vuxovnadust3vuxovnadust4  

21.04. 2022р. До дня святкування Великодня класний керівник 90 групи Завадська Л.І провела дистанційно виховну годину на тему «Великдень в Україні». Мета заходу: закріпити й поглибити знання учнів про свято Великодня (народні традиції відзначення, атрибутика тощо). Здобувачі освіти ознайомилися з традиціями українського народу; як люди готувалися до Великодня протягом всього тижня, що символізував понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця; які обов’язки покладалися на кожного члена родини в ці дні. Також учні ознайомилися з легендою про писанку. На завершення заходу вони отримали завдання: знайти ще легенди про писанку. Класний керівник запропонувала учням вправу «Пасхальний кошик» (відповіді на питання).

21.04.2022р. у групі 78 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»); машиніст крана автомобільного» (класний керівник Верба А.Ф.) проведено дистанційно виховну годину на тему "Мужність і біль Чорнобиля". Мета: донести до свідомості учнів маштаби чорнобильської трагедії; прищеплювати любов до рідного краю; виховувати почуття співчутливості та особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо.  

14.04.2022р. Класний керівник 85 групи Ровінська Л.А. провела дистанційно виховну годину «Європейський вибір України». Метою заходу є формування громадянської позиції, причетність до європейських цінностей, виховання ціннісного ставлення до держави, до українського народу, до рідного краю до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи. Під час проведення виховної години особлива увага акцентувалася на глибокій тисячолітній історії нашого народу. А саме: українці, як і інші народи пройшли тривалий шлях розвитку, важкий шлях боротьби за незалежність та свободу. Тому Україна має стати повноправним членом європейського дому, а особливо довела це у важкий для країни час, коли наш народ веде запеклу боротьбу з рашистськими загарбниками.

07.04.2022р. у групі 90 з професії «Кухар – кондитер» (класний керівник Завадська Є.І) була проведена дистанційно виховна година на тему: «Україна понад усе». Метою заходу є виховання почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину- Україну. Під час проведення виховної години учням були представлені факти славетної історії України, приклади нездоланної стійкості та жаги до свободи українського народу, приклади любові до рідного краю, боротьби за незалежність своєї землі. Під час проведення виховної години учням розповіли і про героїчний подвиг наших славетних воїнів, випускників навчального закладу, які віддали свої життя за свободу та незалежність України. Честь і слава Героям-захисникам Цуркану Дмитру, Барському Вадиму, Рябоконю Роману!

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Березень 2023
23
Четверг
07:44
BuaXua Calendar