Виховна робота

Друк

 brochura 052205.05.2022р. проведено виховні заходи з здобувачами освіти. У групі 78 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»); машиніст крана автомобільного» (класний керівник Верба А.Ф.) проведено бесіду на тему: «Що таке війна?». Мета заходу: ознайомити учнів із таким складним суспільно-політичним явищем як «війна» та ознайомити з діями, які потрібно проводити в разі надзвичайної ситуації або в зоні бойових дій. Учням запропоновано перегляд брошури «У разі надзвичайної ситуації або війни».

 У 80 групі з професії «Кухар-кондитер» (класний керівник Безносюк В.І.) пройшла виховна година на тему: «Чому ядерна зброя є найбільшою загрозою XXIстоліття?» Мета заходу: донести до учнів інформацію про небезпеку, яку несе ядерна зброя для всього живого на планеті, який урок повинно винести людство, щоб не знищити цивілізацію. Тематика цієї виховної години є особливо актуальною, містить цікавий матеріал та підбірку відео роликів для кращого усвідомлення небезпеки ядерної війни. Наведено історичні факти використання ядерної зброї, а саме: бомбардування Хіросіми і Нагасакі. 

У групі 83 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорія «С»); машиніст крана автомобільного» (класний керівник Мокружицька І.В.) пройшла година спілкування на тему : «Мовні війни: як українській перемогти у наших громадах». Мета заходу: донести до молодого покоління престижність української мови, необхідність розвивати її, і як головний чинник – викорінювати усе російське. Українська нація формується саме з мови, тому що мова-душа народу. Викладач акцентувала увагу на тому, що говорити українською – дуже принципове питання з громадянської позиції кожного українця, особливо в цей час , коли ми переживаємо війну, в якій на нас напала росія. 

У групі 90 з професії «Кухар-кондитер» (класний керівник Завадська Є.І.) виховна година на тему: «Державні символи України». Мета: ознайомити учнів з історією України, її символами, виховувати в них національну свідомість, розуміння своєї причетності до долі України. Виховний захід містить цікаву інформацію про те, як появився тризуб на Гербі України, що він символізує. Також детально викладач розповіла про Український Прапор та про Гімн України. Учні отримали завдання: знайти поезії про Державні символи, або ж спробувати написати поезію самостійно.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Червень 2023
9
П'ятниця
13:34
BuaXua Calendar