Методична робота

Друк

ІМН для голів методичних комісій

1  1 07.09.2022р. методиня Собчук К.І. провела інструктивно-методичну нараду для голів методичних комісій «Особливості організації освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році», у ході якої обговорили нормативно-правові документи щодо організованого нового 2022/2023 навчального року, плани роботи на 2022/2023 навчальний рік, визначили першочергові завдання, що стоять перед педагогічними працівниками.

 2.1  11

Засідання методичної комісії «Електрогазозварник»

   08.09.2022р. головою методичної комісії Безносюк В.І. проведено бесіду «Відкрита розмова» з майстрами-початківцями. Під час бесіди обговорили проблемні питання, які виникли у майстрів, опрацювали посадову інструкцію майстра виробничого навчання, детально ознайомилися з специфікою роботи.

  Також цього дня, під керівництвом старшого майстра Черноводського М.С., майстри-початківці відвідали урок виробничого навчання досвідчених майстрів виробничого навчання Драганця А.Т. і Драганця А.А., які поділилися досвідом роботи та побажали майстрам-початківцям плідної праці та творчих здобутків.

 22  333

 

 

 

  

 

Засідання Школи майстра-початківця

    12.09.2022р. згідно плану роботи Школи майстра-початківця відбулося заняття. Під час заняття старший майстер Черноводський М.С. ознайомив з основною плануючою документацією з виробничого навчання у ПТНЗ, з правилами її оформлення та затвердження. А також проведена практична робота «Складання індивідуального плану майстра виробничого навчання»

1Методичне консультування викладача-початківця.

   13.09.2022р. методиня Собчук К.І. провела методичне консультування викладачів-початківців з питань: планування роботи викладача, навчально-методична документація з предмета, вимоги до складання поурочно-тематичних планів, ведення журналу теоретичного навчання.

667  

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Лютий 2023
3
П'ятниця
19:40
BuaXua Calendar