Спартакіади

Друк

Календарний план

спортивно-масових і туристичних заходів колективу фізкультури

БПЛ м. Благовіщенське

на 2020 – 2021н.р.

№ п/п

Назва заходу

Термін і місце проведення

Учасники

Вид змагань

І Футбол

1.    

Першість ліцею (в залік спартакіади)

жовтень

збірна групи

К

2.    

Першість ліцею (кубок)

квітень

збірна групи

К

3.    

Матчеві зустрічі

по домовленості

збірна ліцею

К

ІІ Футзал

1.    

Першість ліцею

січень

збірна групи

К

2.    

Обласна Спартакіада

згідно календаря

збірна ліцею

К

ІІІ ВОЛЕЙБОЛ

1.    

Першість ліцею (в залік спартакіади)

лютий

збірна групи

К

2.    

Зимова першість району

згідно календаря

збірна ліцею

К

3.    

Обласна Спартакіада

згідно календаря

збірна ліцею

К

4.    

Матчеві зустрічі

по домовленості

збірна ліцею

К

ІV ЛЕГКА АТЛЕТИКА

1.    

Першість ліцею серед навчальних груп (в залік спартакіади)

вересень

збірна групи

З/К

2.    

Обласна Спартакіада

згідно календаря

збірна ліцею

З/К

V Настільний теніс

1.    

Першість ліцею серед навчальних груп

листопад

збірна групи

З/К

2.    

Першість району серед КФК

згідно календаря

збірна ліцею

З/К

3.    

Обласна Спартакіада

згідно календаря

збірна ліцею

З/К

VІ БАСКЕТБОЛ

1.    

Першість ліцею

березень

збірна групи

К

2.    

Першість району

згідно календаря

збірна ліцею

К

3.    

Обласна Спартакіада

згідно календаря

збірна ліцею

К

4.    

Товариські зустрічі

по домовленості

збірна ліцею

К

VІІ Шахи, шашки

1.    

Першість ліцею по шашкам

грудень

збірна групи

З/К

2.    

Першість району по шашкам

згідно календаря

збірна ліцею

З/К

3.    

Першість ліцею по шахам

грудень

збірна групи

З/К

4.    

Першість району по шахам

згідно календаря

збірна ліцею

З/К

5.    

Обласна Спартакіада

згідно календаря

збірна ліцею

З/К

VІІІ Туризм

1.    

Походи по місцям бойової і трудової слави Голованіськог іБлаговіщенського районів

вересень-червень

групи

 

Склад оргкомітету

по проведенню спартакіади

БПЛ  м. Благовіщенське

1.    

Плутар С.В.

директор БПЛ, голова

2.    

Білоконь М.Р.

секретар

3.    

Броварчук Д.А.

член оргкомітету

4.    

Броварчук А.Г

член оргкомітету

5.    

Бурлака Ю.П.

член оргкомітету

6.    

Драганець А.А.

член оргкомітету

7.    

Черноводський С.М.

член оргкомітету

8.    

Ханаєва Я.М.

член оргкомітету

Суддівські бригади

1.    

Волейбол – головний суддя

Черноводський С.М.

судді громадські інструктори

2.    

Футбол, фут зал – головний суддя

Броварчук Д.А.

судді громадські інструктори

3.    

Баскетбол – головний суддя

Бурлака Ю.П.

судді громадські інструктори

4.    

Настільний теніс – головний суддя

Драганець А.А.

судді громадські інструктори

5.    

Шахи, шашки – головний суддя

Ханаєва Я.М.

судді громадські інструктори

6.    

Легка атлетика, легкоатлетичний

БроварчукА.Г.                               судді громадські інструктори

 

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Липень 2022
6
Середа
17:13
BuaXua Calendar